kariéra

Aktuální nabídka pracovních pozic:

Řidič skupiny "C, E"

  • Pracovní náplň: MKD i vnitrostátní přeprava
    • Zázemí stabilní společnosti
    • Vždy slušné a přímé jednání
    • Zánovní vozový park, stáří vozidel maximálně 3 roky
    • Vysoká základní mzda, která se navyšuje za každý odpracovaný rok o 500,- Kč.
    • Výdělek 45 - 50 tis. Kč čistého
    • Pro vlastníky průkazu ADR příplatek navíc
    • Motivační program
    • Firemní oblečení
    • Mobilní telefon i pro soukromé účely
    • Po setrvání po dobu 6 měsíců vyplacen novému řidiči bonus ve výši 10.000,- Kč
    • Po 1 roce setrvání ve firmě vyplacen další bonus ve výši 10.000,- Kč
    • Příspěvky na životní pojištění do výše až 30.000,- Kč/rok (podle odpracovaných let)
    • Parkujeme v Hořicích, Praze, Teplicích, Olomouci, po dohodě možnost parkování v místě bydliště
    • Rozvoz k vozidlu i od vozidla zajišťujeme vlastní dopravou
    • Kontakty pro nové zájemce na pozici řidiče:
      Zbyněk Bareš:  724 695 034 (e-mail: zbynek.bares @ speditrans.cz)

      Marek Drahonínský: 724 695 116 (e-mail: marek.drahoninsky @ speditrans.cz)

      Tomáš Vaculík: 724 695 121 (e-mail: tomas.vaculik @ speditrans.cz) - pro zájemce z Olomouce a okolí

      Nabídka odměny ve výši 20.000,- Kč pro všechny zaměstnance:

    • Odměna 20.000,- Kč za doporučení nového řidiče MKD
    • Podmínkou pro vyplacení odměny je setrvání po dobu 12 měsíců aktivní práce bez způsobení škody
    • Odměna bude rozdělena do 2 částí: po 6 měsících 10.000,- Kč a po dalších 6 měsících setrvání řidiče opět 10.000,- Kč
    • Počet doporučených řidičů bez omezení
    • Výše odměny bez omezení

      Řidič - rozvoz a svoz kusových zásilek - Praha a okolí + Plzeň a okolí (ŘP sk.B i C)

    • Místo bydliště Praha a okolí (Chrášťany, Rudná) nebo Plzeň a okolí
    • Nakládka denně v Chrášťanech nebo v Plzni Vejprnicích
    • Rozvoz kusových zásilek z 80 % do firem
    • Práce jen v pracovní dny, víkendy a svátky volné
    • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou (C výhodou)
    • Minimálně 2 roky praxe v řízení
    • Výpis z rejstříku trestů
    • Vhodné i pro absolventy
    • Výše mzdy od 20 - 23 tis. Kč čistého pro sk.B, od 26 tis. Kč čistého pro sk.C
    • Po zaučení navýšení
    • Finanční bonusy dle výkonu
    • Nástup možný ihned nebo dohodou

    • Kontaktní osoba: Miroslav Viktorin
      tel. 724 695 103
      e-mail: miroslav.viktorin @ speditrans.cz

      Řidiči tahačů ve vnitrostátní přepravě - bydliště Olomouc a okolí

    • Vnitrostátní přeprava + příhraničí (PL,SK)
    • Požadujeme ŘP C+E, profesní průkaz, ADR není nutný
    • Práce pouze v pracovní dny, volné víkendy
    • Ideálně bydliště Olomouc a okolí (Ostrava, Brno)
    • Nabídka vysoké základní mzdy
    • Výdělky dle výkonu až 32.000,- čistého
    • Náborový příspěvek 15.000,-
    • Služební telefon s možností neomezeného volání i pro soukromé účely
    • Zánovní vozový park
    • Možnost parkování v místě bydliště
    • Slušné a přímé jednání
    • Příspěvky na životní pojištění

    • Kontaktní osoba: Tomáš Vaculík
      tel. 724 695 121
      e-mail: tomas.vaculik @ speditrans.cz

      Brigádník - řidič tahačů ve vnitrostátní přepravě - bydliště Olomouc a okolí

    • Zaměstnání na DoPP
    • Vhodné i pro důchodce
    • Výdělky podle výkonu práce od 15.000,- Kč.
    • Služební telefon i k soukromému použití

Naše společnost akceptuje pro doložení kvalifikace uchazečů o zaměstnání Osvědčení o získání profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací (zákona 179/2006 Sb.).

Neváhejte a zašlete nám Vaše CV

Jméno
Zpráva
Příloha max 2,0 mb

novinky

11.10.2022 - Oficiální facebookové stránky společnosti: www.facebook.com/SPEDITRANSCZ
23.04.2021 - Jsme generálním partnerem nového videoklipu skupiny Krucipüsk k písni s názvem "Long Vehicle Party", který měl premiéru dne 22.4.2021 a
archiv novinek