SPEDITRANS CZ CUP 2013 - VÝSLEDKY

30. 06. 2013

Za ideálního fotbalového počasí se v sobotu 29.6. uskutečnil 3. ročník SPEDITRANS CZ CUPu ve fotbale. 18 týmů bylo rozlosováno do 3 skupin, kde se utkaly každý s každým, aby 16 nejlepších týmů postoupilo do vyřazujících bojů. S nimi si nejlépe poradil vítěz prvního ročníku STRAHOV 1830, který nejprve přes osmifinále postoupil do čtvrtfinále, kde ho čekal pikantní souboj s obhájcem loňského prvenství - a i letos velmi silným a ambiciózním - týmem HC LINDR. STRAHOV 1830 vyrovnal brankou nejlepšího hráče celého turnaje Ivo Ulicha na 1:1 prakticky se závěrečným hvizdem rozhodčího. Následoval tedy penaltový rozstřel, ve kterém byl úspěšnější pražský tým (2:1). A penaltový rozstřel se mu zalíbil zřejmě natolik, že stejným způsobem vyhrál i semifinále s týmem mladých myštěveských nadějí reprezentujících MATEX HK a následně dokonce i finále proti tradičnímu účastníkovi turnaje, který po celý turnaj předváděl velmi kvalitní fotbal, týmu TEXLA Ostroměř.

Výsledek zápasu o 3. místo znamenal, že další tradiční účastník, FDI Europe, poprvé odjel bez poháru, když podlehl již zmiňovanému MATEXu HK.

Před branami bojů o medaile zůstaly například i silné týmy COCA COLA, SAN SWISS, TNT ...

Letošní ročník byl poprvé mezinárodní díky dvěma týmům z Německa - ASV Harthausen a Protagon IT Deutschland.

Zajímavostí byla celodenní praktická prezentace unikátní terapie Tecar®, kdy svá kouzla předváděl na hráčích převážně výkonnostního fotbalu italský fyzioterapeut, který pomáhal s léčbou např. Francesca Tottiho, Tomáše Ujfalušiho a Petra Jiráčka.

K výborné úrovni přispěl i tým rozhodčích (pod vedením zkušeného Miloše Rambouska), který odřídil celkem 61 zápasů turnaje!

Celý areál byl skvěle připraven díky TJ Sokol Myštěves.

Po vyhlášení výsledků následovalo vystoupení břišních tanečnic, na které navázal koncert skupiny Sabrage s frontmanem Julianem Záhorovským, ohňostroj a finále do brzkých ranních hodin obstaral Soumrak Band.

Děkujeme všem účastníkům, návštěvníkům, pořadatelům, vystupujícím umělcům, prostě všem přátelům naší firmy.

Speciální dík pak patří zaměstnancům, kteří se na organizaci aktivně podíleli.

Věříme, že naše maximální úsilí o vysokou kvalitu celé akce bude zhodnoceno bohatou účastí v následujících ročnících! 

novinky

11.10.2022 - Oficiální facebookové stránky společnosti: www.facebook.com/SPEDITRANSCZ
23.04.2021 - Jsme generálním partnerem nového videoklipu skupiny Krucipüsk k písni s názvem "Long Vehicle Party", který měl premiéru dne 22.4.2021 a
archiv novinek