o nás

SPEDITRANS CZ navazuje na historii společnosti SPEDITRANS Krušina, která byla založena v roce 1991. Původně dopravní firma transformovala na přelomu let 2008 a 2009 na moderní logistickou firmu, jenž poskytuje komplexní služby ve všech oblastech dopravy, skladování a poradenství týkající se logistiky.

 

Kromě provozování vlastního vozového parku čítajícího přes 100 vozidel poskytujeme i spediční služby s přednostním využíváním stálého okruhu subkontraktorů začleněného do našeho informačního systému.
Naše vozidla se pohybují po celé Evropě, díky letecké a kombinované dopravě obsahujeme našimi službami prakticky celý svět. Skladovací prostory vlastníme a používáme zejména v severovýchodní části České republiky a v oblasti středních Čech.

Naši řidiči každoročně absolvují pravidelné školení řidičů na vysoké úrovni ve školicím středisku ČESMAD BOHEMIA.

Chceme být uznávanou značkou v oblasti spedičních a dopravních služeb, uvědomuje si a uznáváme svoji zodpovědnost v oblasti zabezpečování kvality poskytovaných produktů. Práci a služby organizujeme podle následujících principů.

Společnost SPEDITRANS CZ  získala dne 23.12.2010 certifikát ČSN ISO 9001:2009, oblast certifikace: Přeprava zboží silniční přepravou, spediční a zasilatelské služby. Každoročně je certifikace úspěšně obhajována formou auditu certifikační společností Bureau Veritas.

 

V souladu s čl. 12 GDPR zveřejňujeme informaci o zpracování osobních údajů pro všechny zaměstnance firmy. (kliknutím zobrazíte informace)

 

 

Jsme generálním partnerem nového videoklipu skupiny Krucipüsk k písni s názvem "Long Vehicle Party", který měl premiéru dne 22.4.2021 a je oslavou tvrdé práce všech řidičů kamionů.

Celý videoklip můžete shlédnout zde: www.youtube.com/watch

novinky

11.10.2022 - Oficiální facebookové stránky společnosti: www.facebook.com/SPEDITRANSCZ
23.04.2021 - Jsme generálním partnerem nového videoklipu skupiny Krucipüsk k písni s názvem "Long Vehicle Party", který měl premiéru dne 22.4.2021 a
archiv novinek